...

Poznaj firmę, która dba o swoich klientów bardziej niż obsługa w MCDrive i dąży do bycia najlepszą w swojej branży

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że istnieje mnóstwo firm na rynku, które oferują zakup domeny oraz hosting. Natomiast gdzie leży ten złoty środek pomiędzy ceną, a jakością usług? Daleko nie trzeba szukać, bo podzielę się z Tobą informacją o firmie, która zaskoczyła mnie swoim podejściem do klienta, a sama cena jest kosmicznie niska – za to co oferują. 

Zatem zapraszam Cię do zapoznania się z firmą LH.pl – właściwie LH znaczy LIDER HOSTINGU – i tak też jest. To dla mnie numer 1 na dzień w którym powstał ten artykuł. 

Materiał wideo

Linki firm wymienionych w tym artykule

3 rzeczy do zrobienia po przeczytaniu

Najlepsza firma hostingowa

Ten artykuł nie będzie długi, bo co tu dużo pisać. Poniżej dowiesz się ,dlaczego zrezygnowałem z innych firm i przenoszę wszystkie usługi właśnie do LH.pl!

Mogę się tylko domyślać, że jeśli ktoś szuka informacji na temat tego gdzie kupić domenę lub hosting — chcesz zrobić taką stronę samemu. Nic dziwnego, bo wcale to nie jest takie trudne. Apetyt rośnie w miarę jedzenia lub też.. im dalej w las, tym więcej drzew. Bazując na swoim kilkuletnim już doświadczeniu, gdzie pierwsze hostingi były na moim własnym komputerze, a strona działała tylko offline — chcę podzielić się takim „Story short”, czyli jak trafiłem na LH.pl

Realizując swoje pierwsze zlecenie, a była to strona dla fundacji Oswoić Miopatię zrobiłem to co Ty — wpisałem w wyszukiwarkę google: „Gdzie kupić domenę internetową i serwer”. Pech i nie pech, ale wpadłem na WIX.COM ,czyli coś na zasadzie CMS’u z różnymi funkcjonalnościami takimi jak: tworzenie strony lub bloga, marketing, crm, dodawanie członków zespołu.. itd. itp.  – dla laika takiego jak ja — było to coś wspaniałego! 

Z czasem czytałem opinie i ludzie nie polecali tego rozwiązania ze względu na to, że na samej stronie było dużo niepotrzebnego kodu, który zwalniał jej działanie — ale nie o to chodzi, bo oferowali tam również kupno domeny i hostingu co było bardzo spoko. Wszystko w jednym miejscu. 

Kolejnym eksperymentem był serwis Landingi.com, który używałem blisko 1 i pół roku — zrezygnowałem, bo koszta były zbyt wysokie i nie jest do narzędzie do tworzenia profesjonalnych stron, ale świetnie sprawdza się w automatyzacjach i lejkach sprzedażowych. Tutaj też wszedłem głębiej w las i poznałem takie firmy hostingowe jak: home.pl, ovh.pl, zenbox, nazwa.pl i inne mniej lub bardziej znane. Osobiście nie mam nic do tych firm, ale problem był zawsze związany z: obsługą klienta, ceną oraz jakością za świadczone usługi. 

Tutaj też nauczyłem się ręcznie przekierowywać domeny, zmieniać serwery DNS, zakładać konta pocztowe domen oraz integrować je z GMAIL — także nie muszę korzystać z dedykowanej strony do obsługi poczty, a mam konto dodane do GMAILA. Bardzo wygodne rozwiązanie. 

Idąc dalej w swojej w swojej przygodzie z marketingiem wpadłem na Tomasza Guzika, z którym na dzień dzisiejszy współpracuje. To właśnie on polecił mi ten hosting, za co jestem mu bardzo wdzięczny!

Głównym powodem rezygnacji ze wspomnianych wyżej hostingach było:

To właściwie główne elementy, które sumarycznie nie były dla mnie atrakcyjnym rozwiązaniem. 

Dlaczego więc LH.PL?

Natomiast ma też kilka minusów, o których warto wspomnieć

Cennik usług hostingowych lh.pl
Cennik usług hostingowych lh.pl
Cennik certyfikatów SSL Lh.pl
Cennik certyfikatów SSL Lh.pl
Cennik serwerów w chmurze lh.pl
Cennik serwerów w chmurze lh.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.