...

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj elementy strategi, które dla Ciebie wdrożymy.

Dlaczego Mate-Media?

Wybierając usługi Mate-Media zostajesz w dobrych rękach. Zależy nam na zrozumieniu potrzeb klienta i zaproponowaniu optymalnej strategii działania. Wykonujemy również pojedyncze zlecenia — jeśli interesuje Cię tylko konkretna usługa. 

Strony internetowe

Strona internetowa to Twoja wizytówka w internecie oraz miejsce, gdzie potencjalny klient otrzyma informacje o tym czym się dokładnie zajmujesz, jaka jest Twoja oferta, jaki jest do Ciebie kontakt, cennik, realizacje, jakie problemy rozwiązujesz. Nie jest niezbędna, ale w pewnym etapie prowadzenia działalności musisz ją mieć — przy okazji można wykorzystać BLOG do budowania widoczności i artykułów eksperckich, które w przyniosą Ci dużo zapytań ofertowych. 

Widełki cenowe od 2 000 zł netto do 5 000 zł netto
Nie chcesz nic wypełniać? Zadzwoń +48 886 742 449

Sklepy internetowe

Sklep internetowy może być dodatkowym lub głównym źródłem dochodu dla Twojego biznesu. Wystarczy spojrzeć na wykresy oraz wzrosty, które notuje rynek e-commerce. Zdecydowanie warto mieć swój własny sklep, niż korzystać z gotowych rozwiązań, które często ograniczają funkcjonalność i wzrost konwersji. Jako nieodzowny element prowadzimy kampanie reklamowe, które pozwolą Ci docierać do dopasowanej grupy odbiorców.

Widełki cenowe od 4 000 zł netto do 25 000 zł netto
Nie chcesz nic wypełniać? Zadzwoń +48 886 742 449

Landing-Page / One-Page

Strony Landing-Page świetnie sprawdzają się w usługach, którym celem jest pozyskanie kontaktu do klienta. Specjalnie zaprojektowana strona, której zadaniem jest spełnić jej cel. Może to być zapis do wyceny usługi, zapis na konsultację, zapis na newsletter. Może to być również strona ofertowa, gdzie językiem korzyści przedstawiasz klientowi swój produkt lub usługę. Świetnie sprawdza się również przy sprzedaży książek, kursów online. Przy odpowiednio zaprojektowanej strategii działania, możesz liczyć na główne lub dodatkowe źródło dochodu dla Ciebie, lub Twojej firmy. 

Widełki cenowe od 1 500 zł netto do 5 000 zł netto
Nie chcesz nic wypełniać? Zadzwoń +48 886 742 449

Tik Tok!

Chcesz działać samemu? Potrzebujesz tylko wsparcia merytorycznego? Ewa tylko czeka, aby pomóc Ci przejść przez sprawy techniczne oraz merytoryczne. TikTok to jej obszar działań. Dlaczego? Wszyscy wierzymy, że nie jest to tylko platforma dla dzieci, ale świetne miejsce do ekspozycji i budowy społeczności oraz jego zaufania. Wyobraź sobie, że jednym wideo możesz dotrzeć do setek tysięcy osób — i to bez wydawania pieniędzy! 

Obsługa YouTube

Masz kanał na YouTube? Może dopiero zaczynasz?

Prowadzisz kanał, ale męczące staje się przygotowywanie wysokiej klikalności miniatur, tytułów dopasowanych pod wyszukiwarkę, opisów? Przy okazji warto być na bieżąco z algorytmem! Wiedzieć, jakie zabiegi przyczyniają się do wzrostu oglądalności filmów. Pomożemy Ci w całym procesie — Ty tylko dostarczasz gotowy film, a my zajmujemy się resztą. W ofercie mamy również montaż filmów wideo, w zależności od jego długości i wymagań. 

Widełki cenowe od 1 000 zł netto do 5 000 zł netto miesięcznie

Obsługa Social Media i kampanie marketingowe

Obsługa Facebooka, Instagrama? Promocja Twojej marki w internecie z wykorzystaniem wybranych mediów

Przygotowanie odpowiedniej strategii i komunikacji marki lub firmy w internecie to kluczowy element. Składa się na to nie tylko publikowanie w Social-Mediach, ale interakcje ze strony Marki, dawanie wartości ludziom, jakich potrzebują. „Tasowanie / recykling contentem” pomiędzy różnymi kanałami może wnieść Twój biznes na wyższy poziom. Twoja widoczność, w połączeniu z zaciekawieniem klienta na podstawie lejka sprzedażowego pomoże Ci przekuć obserwujących — w lojalnych klientów.

Widełki cenowe od 1 000 zł netto do 10 000 zł netto miesięcznie
Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.