...

Mało znany sposób na wyprzedzenie konkurencji – czyli dlaczego Twoja firma musi być na TikToku?

Każdy z nas zna to gryzące uczucie gdy konkurencja sięga po więcej – ciśnie się na usta, że to „niesprawiedliwe” „pewnie oszukują” „przecież mają usługi na dużo gorszym poziomie” „co takiego robią, czego ja nie mogę?”. 85% firm sięgnie wtedy po ostatnie oszczędności aby tylko wypuścić nowy baner reklamowy.

A co jeżeli powiem Ci, że możesz wyprzedzić swoją konkurencję, podwoić przychody, a jednocześnie zbudować wiodącą markę na rynku… za darmo?

Link do platformy TikToka

Nowy na TikToku?

Zacznij już dziś, ale popełniaj błędów na starcie! Od tego zależy, jak będzie działać algorytm!

4 rzeczy do zapamiętania

Tiktok, czy warto?

Zdradzę Ci sekret, który wniesie Twój marketing na wyższy poziom – robią to zarówno osoby w jednoosobowej działalności jak i milionowe korporacje!

Jeżeli kiedykolwiek słyszałeś o TikTok-u to pewnie w kategorii „aplikacji dla dzieci”. W 2014 faktycznie była to aplikacja głównie dla młodej widowni. Ale to było ponad 7 lat temu! 

Jeżeli działasz z marketingiem w social mediach — to musisz wiedzieć, że TikTok to taki Instagram z 2016 roku lub Facebook 2014. Patrząc na Twoją konkurencje mam wniosek, że większość osób wejdzie tam za 2-3 lata. Jak będzie już ZA PÓŹNO. Skoro już wiesz, że warto- zobacz jak robić to DOBRZE!

Aby tworzyć jakościowe filmy, które będą reprezentować Twoją markę – nie musisz nic płacić. Platforma za darmo udostępnia możliwość: publikowania video, korzystania z biblioteki dźwięków, montażu oraz dystrybucji.

Pomyślisz teraz „hmm..mam po prostu wrzucić video a TikTok zrobi za mnie resztę?” Trochę to tak wygląda.

7 bardzo ważnych kwestii

Nie ma znaczenia czy sprzedajesz rękodzieło, czy ubezpieczenia – jeżeli będziesz działać według zasad TikToka — zarobisz w ciągu miesiąca tyle, ile obecnie w rok.

Skąd mam taką pewność?

Z doświadczenia współpracy z setkami firm, które dzięki TikTok-owi przestały się martwić brakiem klientów.

Ewa Jabłońska

Zaczynasz działać już dziś?

Skorzystaj z konsultacji z naszym ekspertem - Ewą!

Może Ci się przydać

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.